Keçiören Kanal Açma

Keçiören Kanal-Gider, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ankara Keçiören’de kanal açma, gider tıkanıklığı açma ve kanalizason tıkanıklığı açma hizmetlerimiz kalıcı ve memnuniyet garantilidir.  Keçiören kanal açma işimizde son sistem gelişmiş kameralı sistemlerle kanal tıkanıklığının tam yerini tespit ederek en az masraf ile kalıcı temizlik yapıyoruz. 

Keçiören kanal açma

Keçiören kanal gider tıkanıklığı konusunda sık rastladığımız sorunların başında temizlik kovalarının içinde unutulan temizlik bezleri, klozet ve tuvaletlere atılan ped ve çocuk bezleri gelmektedir. Böyle bir kanal tıkanıklığını lavabo açıcı kimyasallar ile açmak mümkün olmamaktadır. Başkent Tesisat Hizmetleri olarak bizler Keçiören’de, özel kameralı müdahale aparatları ile kanal-gider sistemeine zarar vermeden kanal tıkanıklığını açabiliriz. 

Başkent Kanal Açma olarak, Keçiören’de ikamet eden hemşehrilerimze şunu tavsiye ediyoruz; Gerek lavabo, duşakabin veya klozetinizde su akarında azalma olduğunda hemen tedbir alın. Su bir girdap şeklinde hızla çekilmiyorsa tıkanıklık başlamış demektir. Tam bir tıkanma ve taşma yaşamadan önce bizimle iletişime geçin. Erken müdahale hem daha az masrafla sistemi temizletmiş olmanızı sağlar, hemde taşma oduğunda oluşacak hasar ve kirlikten sizi kurtaracaktır.

Keçiören Sıhhi Tesisat

Keçiören Sıhhi Tesisat

Keçiören Sıhhi Tesisat hizmetlerinde yedi gün, yirmidört saat kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Deneyimli ustalarımız ile Keçiören Sıhhi Tesisat ile ilgili her türlü sorununuzda yanınızdayız. Keçiören Sıhhi Tesisat işlerimizde kişiye göre değil, işine göre uygun fiyat ve garantili işçilik sunuyoruz.